vitríny

Za úspěchy se nemusíte stydět, naopak

Proč úspěchy schovávat, když by měly jít vidět. Stůjte si za tím, čeho jste již dokázali. Vitríny na poháry a diplomy nenechají nikoho na pochybách, že máte skutečně být na co hrdí. Proč si vitríny pořídit do vašeho interiéru? 

Když je na čase udělat místo pro úspěch

Známe to všichni. Zatímco na úspěchy ostatních se díváme jako na něco výjimečného, sami sebe si vážíme o něco méně. Doba, kdy jsme byli příliš skromní, už ale skončila. Dnes je v konkurenčním prostředí opravdu potřeba se zaměřit na dravost, estetiku a reprezentativní vzhled našich prvků. Vitríny jsou skvělou možností, jak si pro naše poháry a diplomy zajistit to nejlepší místo. Prosklené výstavní vitríny přinesou vaše úspěchy opět na výsluní. 

Žádná nostalgie, ale zdravá hrdost

Poháry přeci nemáte ve vašem prostoru jen tak. Ať již se jednalo o úspěch v jakékoliv soutěži, je potřeba na ně upozornit a uchovat si je v těch nejživějších vzpomínkách. Výstavní vitríny jsou běžnou součástí úspěšných sportovišť, chovatelských stanic, nebo také zájmových spolků. Zdravá hrdost je přesně to, co nyní nejvíce potřebujeme. 

Vitríny do každého prostoru

Podoba vitrín je dle zadání každého klienta. Můžete si vybrat z typizovaných kompozic, ale také se nechat inspirovat konkrétní místností, ve které objevíte ty nejlepší nápady. Budete mít vitrínu přesně na míru do vámi zadaného prostoru? Stačí jen zadat požadavky a přizpůsobit je velikosti vašich pohárů. Bude vitrína osvětlená? Budete v ní mít prostor také pro další poháry, které teprve přijdou? 

Vitríny se skvěle hodí pro reprezentaci vašich úspěchů. Je možné je mít plně dle svých vlastních požadavků. Například rohová vitrína se základnou se stane příjemným doplňkem každé místnosti. Prezentační vitríny upoutají pozornost všech příchozích a jasně definují, že jste na své úspěchy hrdí.

Sdílet článek