zavazadla na motorku

Ručně šitá zavazadla na motorku budou přesně podle vašich představ

Chvíli sice můžeme jezdit bez potřebných zavazadel, již po několika jízdách nám ale začnou chybět. Není kam odložit drobné předměty, jízda s batohem na zádech je nepříjemná a nepraktická. Chce to vlastní ručně šitá zavazadla na motorku. 

Dostatek prostoru i pro velké výlety

Ručně šitá zavazadla na motorku se budou hodit pro drobné předměty i velký náklad. Do některých dokonce vložíte helmy na motorku. Samozřejmostí jsou různé obaly na mobily nebo GPS přístroje. Navigace ve vhodném obalu je vždy lépe chráněna před nepřízní počasí. 

Jaký tvar budete potřebovat?

Každý si pro svou motorku představuje jiná zavazadla. Výhodou zakázkové výroby je naprostá autenticita a vyhovění všem požadavkům. Vybírat si samozřejmě můžete z již hotových kožených brašen na motorku, vše si ale můžete nechat spíchnout i na míru a podle svých divokých barevných i tvarových potřeb. Je libo válec nebo rolku na řídítka? Nebo potřebujete vlastní podpěry pod moto brašny? Je libo kožené brašny na motorku různých rozměrů?

Když se vám kůže nehodí

Nakonec jste zjistili, že nebudete kožená zavazadla potřebovat? V tom případě nastupují do popředí odolné plastové ABS kufry, ve kterých se váš náklad poveze jako v bavlnce. Nebo se spolehněte na velmi skladné textilní moto brašny. Batohy, ledvinky, tankvaky, tailbagy, nebo také menší brašny, to vše je potřeba na motorku vhodně zkombinovat. 

Stehenní kapsa

Vychytávka posledních let. Někomu se osvědčují výborně. Když jedete jen kousek, potřebujete jen své doklady. Malá vyjížďka se tak rozhodně obejde bez velkého kufru. Ten klidně nechte doma. Stačit vám bude stehenní kapsička na nohu. A můžete vyrazit na cestu. 

Kufry na motorku mohou být vyrobeny přesně podle vašich představ a přání. Stačí si jen zadat rozměry a materiály, které budou použity. Nebo se vám bude hodit pevný kufr či stehenní kapsa?

Sdílet článek