Úvěr na auto online

Potřebujete půjčit peníze na nákup nového vozidla? Nemáte našetřené vlastní finance? Nevadí, můžete se rozhodnout, zda budete žádat o úvěr na auto u banky, nebo se spíše obrátíte na nebankovní sektor. V bance je nezbytné splnit poměrně přísná kritéria. Nesmíte mít záznam v registru dlužníků, musíte mít dostatečně vysoký příjem a u vyšších částek dokonce i ručitele. Navíc je proces vyřízení v bance poměrně zdlouhavý. Potřebujete-li úvěr na auto získat rychle, volte spíše nebankovní instituci.

Výhodná půjčka na auto

Velmi oblíbenou společností je Nejlepší autopůjčka. Půjčí vám až 200 000 Kč, aniž by prověřovala vaši finanční historii či vám kladla nepříjemné dotazy. Půjčka na auto je schválena do 15 až 30 minut. Stačí, když podáte žádost přes internet. Nemusíte tak nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Ke sjednání budete potřebovat akorát občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Tato půjčka na auto je vhodnou volbou pro lidi s minimálním měsíčním příjmem, ženy na mateřské dovolené či pro studenty.

Kde auto koupit?

Jakmile úvěr na auto získáte, budete se rozhodovat, kde své vozidlo koupit. Pokud nechcete úplně nové auto, můžete se obrátit na autobazar v Praze, který má na ojeté auto esa v rukávu. Máte zajištěn profesionální a vstřícný přístup a můžete se těšit na výběr z více než 6 000 vozidel.

Sdílet článek