svatební ohňostroj

Svatby a jejich přípravy

Svatba má být nejen nezapomenutelným dnem, ale zároveň tím nejkrásnějším v našich životech. Proto se většina lidí snaží dosáhnout jedné věci, a sice romantické atmosféry, ale i zážitku. Prskavky už dávno nejsou součástí jenom vánočních svátků, ale dokážou podtrhnout a umocnit velkolepou atmosféru také na svatebních mejdanech, kde jsou žádané především zkraje setmění, kdy je svatební fotograf má ještě poslední hodinu svého času, aby využil na profesionální zachycení atmosféry a potom nastává okamžik zážitku. Zážitek je nejlepší umocnit svatebním ohňostrojem

Při prvním tanci novomanželů

Přemýšlíte nad tím, jak konkrétně prskavky využijete? Kdy je poprvé vytasíte a zapálíte, čímž rozzáříte jiskřičku v nejednom dětském oku? Jednou z možností může být první svatební tanec. K němu se většinou schyluje až po soumraku, kdy má atmosféra to správné kouzlo. Krása prskavek je doprovázena hvězdami a hosty, kteří tančí kolem dvou zamilovaných, jež před pár hodinami uzavřeli svůj sňatek a slíbili si lásku až do smrti. 

Prskavky mohou zdobit svatební uličku

Prskavky se mohou zapálit také v okamžiku, kdy pár odchází od obřadního oblouku (nebo k němu naopak přichází). Jinými slovy může tento typ zábavní pyrotechniky zdobit svatební uličku. Je však důležité, aby hosté v tomto okamžiku nezaspali, protože bez nich se prskavky nezapálí, respektive to jsou oni, kdo budou prskavky držet. 

Samozřejmě tato možnost odpadá, pokud se dva berou v pravé poledne. Za světla krása prskavek tolik nevynikne. Je proto důležité počkat minimálně do soumraku nebo do chvíle, kdy se nevěsta půjde převléct do takzvaných “popůlnočních šatů”.

Pro krásné svatební fotografie

Tím nejtypičtějším způsobem, jak se využívají prskavky na svatbách, respektive kdy se zapalují jedna o druhou jsou fotografie – ve chvíli, kdy se fotografové chystají zmáčknout spoušť, se zapálí a vytvoří se s nimi například krásný oblouk nebo jen působivá romantická kulisa. Při focení v noci se s pomocí prskavek vykouzlí zajímavé obrazce, které opět mohou zpestřit svatební fotky.

Sdílet článek