Byty na prodej v Praze 3

Praha je pro mladé vysněnou destinací, máte také rádi Žižkov?

Život uprostřed zeleně a klidu, přitom jen malý kousek od pražského centra. To není žádný sen, ale běžná realita všedního dne. V Praze má každý mnoho možností, jak trávit volný čas. Samozřejmě jsou i jiné podmínky pro pracovní uplatnění nebo rodinný život v porovnání s krajskými centry. A právě to dělá naši metropoli tak atraktivní v očích mnoha mladých lidí. Dáte ji také šanci? Potom vás určitě zaujme Žižkov, čtvrť, kterou směle kráčela historie.

Garsonka, ale také čtyřpokojový byt

Jaké vlastně máte očekávání od svého příštího bydlení? Byty na prodej v Praze 3 nabídnou mnoho různých variant, z nichž si jistě vyberou nejen zájemci o prostorný balkon nebo lodžii, ale i ti, kdo hodlají pěstovat různou okrasnou zeleň na předzahrádce. Dispozice 1+kk, ale také tři, čtyři nebo i pět pokojů, záleží jen, co vás konkrétně osloví. 

Žižkov

Svou roli hraje samozřejmě i cena, k mání jsou také velmi praktická garážová stání. Když se řekne Žižkov, vybaví se vám jistě bohaté dějiny této pražské čtvrti. Není ale žádným tajemstvím, že v příštích letech dostane toto místo novou podobu. Chcete být také u toho? Mimochodem, moderní bydlení se odráží i v energetické náročnosti budov ve třídě B, což značí úsporu nákladů za vytápění.

Žižkov je místem plným umělců

Jistě znáte Jaroslava Marvana nebo Toyen. A jistě vám neuniklo, že právě tato jména jsou pevně spjatá právě se Žižkovem, čtvrtí, která má tolik společného nejen s Paříží. Jde o místo, kde žila řada umělců napříč dekádami a trend pokračuje dodnes. Byty na pražském Žižkově vám proto jistě budou inspirací do budoucna. 

Byty na pražském Žižkově

Najdete zde vskutku špičkovou občanskou vybavenost, ať už jde o dopravní spojení nebo výběr restaurací pro vaše večerní posezení. Školy, kavárny, ale i obchody nebo lékárny a autoservisy, skutečně, nic důležitého zde nechybí!

Sdílet článek