boutique-6796399_640

Průhlednost se nosí, aneb seznamte se s módními trendy pro rok 2023

Chcete si do svého šatníku pořídit něco, co bude moderní v nadcházejícím roce? Kromě kožených opasků, jež jsou fantastickým doplňkem podtrhujícím naši figuru, bychom měli sáhnout po průhlednosti. Průhledné šaty, částečně průhledný top – průhlednost se totiž nosí. Ale samozřejmě to nebude jenom o ní. 

Lesklost 

Kromě průhlednosti bychom se neměli bránit lesklosti. Lesk na oblečení a něco, co bude dokonce ultramoderní, jak tvrdí módní stylisté. Zatímco letošní rok se nesl ve znamení flitrů, příští rok to bude ve znamení lesklosti. Nemusíte však takové výraznější kousky vytahovat jen a pouze na večírky, komplety s měnící se látkou nebo jiné lesklé prvky mohou ozdobit i všední outfity.

S leskem se však bude muset trochu opatrně. Mluvíme o výraznosti, která může přebít celý zbytek outfitu. Proto sázíme hlavně na kombinaci s neutrálními věcmi zejména, pokud se na zmiňovaný večírek nechystáme.

Trenčkoty

I když se mění trendy prakticky každý rok, jsou některé trendy, které se nemění. Typickým příkladem je například trenčkot, který patří k tomu nejmódnějšímu, co si můžete pořídit a co vám v šatníku vydrží dlouhá léta. Měl by být klasického střihu i klasické barvy, abyste ho vynosili roky. 

V případě, že se nechcete trenčkotu vzdávat ani na zimu, existují zateplené alternativy, které vás ponechají v příjemném teplíčku. 

Korzety

Pokud jste si někdy říkali, jak ženy mohly nosit korzety, vždyť v tom nemohly ani dýchat, příští rok si to budete moct zkusit. Právě korzety se totiž hrnou na módní mola. Mohou být elegantní, kožené, což ostatně potvrdila nejedna módní přehlídka. 

Korzet by se měl v nejlepším případě obléknout na košili nebo šaty, aby se zdůraznil ženin pas a její postava přesýpacích hodin. Při dosažení takového efektu se zahalují ženiny nedokonalosti, ale na druhou stranu se podtrhují její přednosti a vše je tím pádem v pořádku.

Sdílet článek