rekonstrukce bytu

Proč je nábytek na zakázku ideální pro malé prostory

Máte malý byt a je poměrně komplikované najít dobře padnoucí nábytek? Skvělým řešením může být nábytek na míru! Pojďme se podívat na nápady a inspiraci, a důvod, proč je nábytek na míru ideální pro vaše malé prostory. 

Proč nábytek na míru? 

Pokud u vás právě probíhá rekonstrukce bytu, je jasné, že myslíte také na pořízení nového nábytku. Nábytek na míru je skvělý způsob, jak dodat svému domovu přitažlivý individuální styl. Individuální styl dodá vašemu domovu větší přitažlivost, takže by mohl zvýšit hodnotu vaší nemovitosti, pokud se rozhodnete se přestěhovat.

Svoboda volby

Nábytek na míru vám dá tu možnost, že si můžete vybrat materiály, design, barvu a povrchovou úpravu, která bude vyhovovat vám a vašemu domovu. Jak často jste si představovali ideální kus nábytku, jen abyste při jeho shánění museli dělat kompromisy ohledně odstínu, tvaru nebo velikosti. 

Udržitelnost 

Při výběru výrobce nábytku na míru budete moci zaměstnat společnost nebo jednotlivce, kteří se zabývají udržitelností a ekologií. Je dobré přispívat místní ekonomice a malým podnikům, kteří dělají práci s jinou pečlivostí než velkoobchodní výrobci.  

Empatika je jedním z příkladů zakázkové nábytkářské firmy s udržitelným a etickým přístupem. Jejich značka ručně vyráběného nábytku je zcela ekologická a díky svým vazbám na organizaci. 

Řešení prostoru na míru

Pokud máte v bytě nějaká specifický roh, kam nepasuje běžný nábytek, právě nábytek na míru jej dokáže maximálně využít. Snaha o uspořádání nábytku v místnostech s nevhodnými rozměry může způsobit, že místnost bude působit přeplněně. Neumožňuje vám to co nejlépe využít prostor. Nábytek na míru je dokonalým řešením, jak co nejlépe využít nepředvídatelné rozměry místnosti a zároveň zachovat její přirozený tvar a charakter.

PS: Pokud u vás probíhá také rekonstrukce koupelny, nábytek na míru je skvělým řešením při řešení dilema nábytku do koupelny. 

Vysoce kvalitní nábytek

Rekonstrukce bytu je náročná jak časově, tak finančně. Když už se pustíte do tak velkého a zásadního kroku, chcete se ujistit, že je váš domov odpovídá vašemu stylu a preferencím, abyste se cítili co nejlépe. Není pochyb o tom, že nábytek na míru je drahá záležitost, ale zase tu hovoříme o originalitě a kvalitě, která dělá váš domov jedinečným. Nábytek z Ikei možná za pár let vyhodíte, ale ručně dělaná skříň s vámi vydrží po generace.

Sdílet článek