Jazyková škola Ostrava – proč se na ni hlásit?

Bez znalosti cizích jazyků se dnes neobejdete. Cizí jazyk potřebujete v zaměstnání, při cestování, ale také při studiu. Jestliže neumíte žádný jazyk, je nejvyšší čas se začít učit. Jazyková škola Pygmalion nabízí celou řadu jazykových kurzů, v jejichž rámci se můžete vzdělávat. V dnešním článku se na nabídku jazykové školy podíváme podrobněji.

Jazykové a vzdělávací centrum Pygmalion je členem Asociace certifikovaných jazykových škol. Již od svého počátku jazyková škola Ostrava nabízí výuku anglického jazyka. V roce 1999 se však rozhodla nabídku jazyků rozšířit a nabízí také němčinu, španělštinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu, italštinu a češtinu pro cizince.

Výraznou pozornost vedení školy věnuje výběru lektorů, u nichž se snaží o neustálé zvyšování kvalifikace. Lektoři pravidelně navštěvují semináře a školení, které je seznamují s moderními metodami výuky cizích jazyků. V roce 2011 se navíc jazyková škola stala oficiální partnerskou institucí Cambridge Centra, a tak mohou studenti absolvovat mezinárodně uznávané cambridgeské zkoušky právě na této škole.

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy jsou pořádány v odpoledních a večerních hodinách, a tak na kurzy mohou chodit i zaměstnaní lidé. Kurzy nezasahují do vašich pracovních povinností a jsou zpravidla jednou či dvakrát do týdne. Velmi oblíbená je nejen angličtina, ale také francouzština či němčina.

Jestliže se naučíte některý z cizích jazyků, můžete se lépe uplatnit ve svém zaměstnání. Také se vám otevírá možnost odcestovat do zahraničí, případně cestovat bez jakýchkoliv jazykových bariér. Konečně se budete moci dorozumět s místními obyvateli.

Sdílet článek