zařízení na zahřívání tabáku

Jaké jsou časté závislosti?

Ať zvedne ruku ten, kdo nemá svou závislost či zlozvyk, se kterým se před přáteli a rodinou zřejmě každodenně nechlubí. Jak říká známé přísloví: Nikdo není dokonalý. A není se za co stydět. 

Existují nejrůznější zlozvyky. Od holdování tučnému jídlu po kousání nehtů. Je jich opravdu nespočet. Často si lidé s příchodem nového roku říkají, že od prvního se všechno změní. Nicméně, komu to vydrží déle než měsíc, je velmi úspěšný.

Nebudu pít, budu zdravě jíst a konečně začnu cvičit!

To, že velmi diskutovaný zlozvyk Čechů, je nadměrné užívání alkoholu, víme všichni už dávno. Aktuálně ovšem velmi rapidně vzrůstá popularita zdravého životního stylu, a to zřejmě i v souvislosti s užíváním sociálních sítí, které mají velmi široký dosah. Mnoho blogerek a inluencerek se snaží uživatelům poradit, jak zatočit s tučnými a nezdravými jídly jednou pro vždy. Zároveň ale apelují na dodržování aktivního pohybu, který k novému modernímu stylu neodmyslitelně patří.

Ke zdravému životnímu stylu ale nepatří také časté užívání tabákových výrobků. Zvyk spojený s klasickými cigaretami a kávou je známý snad po celém světě. Co ale s tím, když víme, že tohoto návyku se lehce nezbavíme? Uživatelé mohou zkusit vyměnit tradiční tabákové výrobky za méně škodlivou variantu, kterou je například zařízení na zahřívání tabáku, kterým je nově i zařízení Pulze od renomované značky Imperial Brands. Novým technologií na trhu dává přednost především mladší generace, která nejen myslí na své zdraví, ale také na své okolí, a to hned z několika důvodů.

Zařízení Pulze

  • netrápí své okolí zápachem,
  • okolí se nestává pasivními konzumenty,
  • nežloutnou po něm zuby ani prsty,
  • protože nefunguje na bázi spalování je méně škodlivý.

O výhodách nových technologií prostě není pochyb, ve finále záleží na vás, zda zkusíte něco nového a svým zlozvykům dáte alespoň z části vale.

Kousání nehtů, mlaskání 

Už od malička nás rodiče učí správně stolovat. Rozhodně se k večeři ve společnosti nehodí mlaskání, srkání a podobné zlozvyky, které si často dotyční ani neuvědomují. Nicméně známým nešvarem je také ono známe kousání nehtů, které často přetrvá až do dospělosti.

Nechte mě domluvit prosím

Zlozvyky najdeme i na rovině verbální. Každý z nás to zná. To neustálé skákání do řeči. Občas je to k nevydržení, ale je nutné si uvědomit, že někteří lidé se svými zlozvyky bojují celý život a jedno novoroční předsevzetí opravdu nestačí.

Autor: Elena Gotfried

Sdílet článek