Vsaďte na dotace z EU

Máte nápady, jak podnikat nebo chcete provádět inovace ve vaší současné podnikatelské činnosti? V současnosti je velmi obtížné své nápady realizovat. Ze strachu z neúspěchu ve vysoce konkurenčním prostředí se bojíme vzít si půjčku na podnikání. Naštěstí je zde možnost požádat o dotace z EU. Někteří z vás již o této možnosti jistě slyšeli, ale informací je mnoho a tuto možnost proto většina lidí vzdává.

Při žádostech o dotaci je lepší využít specializovanou společnost. Budete tak mít větší šanci na získání vámi požadované dotace. Jak tyto společnosti fungují? Nejdříve si musíte podrobně zpracovat váš požadavek nebo podnikatelský záměr a následně jej předložíte ke zpracování dané společnosti. Ta pak za vás vybere nejvhodnější dotační titul – např. dotace na palety. Hlavně pak podá žádost se všemi přílohami na příslušné orgány. Po udělení dotace se vám navíc společnost může věnovat i po celou realizaci projektu.

Určitě je výhodné vyhledat takovou společnost, která se soustředí na dotace z vašeho oboru podnikaní. Jednu z takových společností naleznete na dotacnisluzby.cz. Pokud podnikáte v naprosto jiném oboru, než tato firma nabízí, může vám web sloužit jako vzor, jak to zhruba funguje. Výše uvedená společnost se orientuje na zemědělské dotace, životní prostředí, obce, cestovní ruch, ale třeba i na dotace na provozovnu, které jsou často vyhledávané.

Nebojte se tento typ společnosti oslovit. V úvodu proběhne bezplatná schůzka, kde se dozvíte veškeré potřebné informace a pak se můžete rozhodnout, zda jsou podmínky a cena pro vás přijatelné. Cena těchto služeb bývá zpravidla tvořena individuálně podle náročnosti projektu.

Splňte si své sny a požádejte o dotaci!

 

Sdílet článek