Půjčte si na nové auto u nebankovní společnosti

Chcete si koupit nové auto, ale nemáte na něho našetřené? V takové situaci se ocitá spousta lidí, a tak se nemusíte bát, že jste výjimkou. Ideálním řešením je úvěr na auto, který nabízí jak bankovní, tak i nebankovní sektor finančního trhu. V dnešním článku se podíváme, jaké jsou rozdíly mezi bankovními a nebankovními úvěry a který z nich je pro vás nejlepší.

Bankovní úvěry nejsou pro všechny

Pokud dojdete do banky a budete žádat o úvěr na auto, nebo o jakýkoliv úvěr, který má v nabídce, musíte podstoupit zdlouhavý proces vyřízení a navíc splnit poměrně přísné podmínky. Důležité je, abyste neměli záznam v registru dlužníků, protože máte-li záznam v tomto seznamu, stáváte se pro banku okamžitě nespolehlivým klientem a žádost o úvěr vám bude zamítnuta. Dále po vás bude banka vyžadovat potvrzení o příjmu a v neposlední řadě i ručitele.

Nebankovní úvěry pro každého

Kvůli tomu, že banka požaduje poměrně přísná kritéria od svých klientů, se spousta z nich obrací na nebankovní sektor. Na internetu je dostupná inzerce zdarma, kde jsou prezentovány nabídky mnohých nebankovních institucí. Ale musíte si dávat pozor, abyste nenarazili na podvodníka. Velmi oblíbený úvěr na auto je u Nejlepší autopůjčky, nebankovní společnosti, která může s tímto produktem nabídnout bohaté zkušenosti. Úvěr na auto vám Nejlepší autopůjčka poskytne až na 200 000 Kč. Můžete si koupit pouze automobil, pokud zvolíte účelovou půjčku. U neúčelové půjčky si můžete koupit cokoliv, například nové letní pneu a podobně.

Úvěr na auto získáte, aniž byste dokládali potvrzení o příjmu, nebo aniž by společnost prověřovala vaši finanční historii. Nejlepší autopůjčka má na úvěr na auto esa v rukávu. Prvním z nich je, že pro sjednání budete potřebovat pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Dalším esem je sjednání přes internet. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Neposlední výhodou, která vás nadchne, je, že je půjčka dostupná lidem s nízkou bonitou. Tento úvěr na auto tedy ocení jak zaměstnanci ve zkušební době, tak i studenti, lidé v penzi či ženy na mateřské dovolené.

Sdílet článek