Problémy s erekcí

Váš sexuální život už není takový, jaký byl třeba ve dvaceti? Už nemáte sílu souložit s partnerem či partnerkou celou noc? Máte pocit, že stárnete a vaše tělo již „ochabuje“? Potíže v intimním životě čas od času zažívá snad každý. Jak ženy, tak muži. Důvodem pro snížení sexuální aktivity nemusí být jen děti, práce či stres, ale také zdravotní problémy jednoho z partnerů (porucha erekce u muže, odborněji se tomu říká erektilní dysfunkce, ztráta zájmu o sex u ženy nebo muže)., partnerské neshody mezi manžely apod.

Přípravky na podporu erekce

Každý z nás se s problémy v sexuální oblasti vyrovnává po svém. Někomu se to podaří bez pomoci odborníka, jiní potřebují k „léčbě“ nejenom rady od specialisty, ale také podpůrné prostředky – afrodisiaka.

Afrodisiaka na podporu erekce

Afrodisiaka jsou prostředky k povzbuzení sexuálního vzrušení. Prodávají se v tabletách, v kapkách nebo tekuté formě. Nejčastěji jsou na předpis – zejména přípravky na podporu erekce. Mnohé léky jsou ale už dnes volně dostupné. Například Erektan. Jedná se o silný doplněk stravy určený na podporu erekce. Je určen pro muže. Užívá se formě tobolek (tablet). Jedná se o volně dostupný a zdravotně nezávadný přípravek, který prošel důkladným textováním. Účinnou látkou je aminokyselina Arginin, tato látka je hojně používaná také u známých doplňků stravy pro podporu erekce (Clavin, ArginMax, Liderin). Pokud tedy trpíte problémy v sexuální oblasti, máte jedinečnou možnost nadělit sobě nebo vašemu partnerovi vzrušující dárek s názvem Erectan.

Sdílet článek