Wellness v západočeských lázních

Lázeňská péče pro zdraví i relaxaci

Naše země je bohatá na přírodní léčivé vody, proto je dobré využívat tyto zdroje k vylepšení našeho zdraví a k pořádnému odpočinku po dnech v nadměrném stresu. Pobyty jsou dostupné pro každého, nikoliv jen na doporučení praktického lékaře. 

Lázně za výhodné ceny

I když vám vaše zdravotní pojišťovna nepřispěje na lázeňský pobyt, nezoufejte, protože i bez příspěvků lze najít skvělé ceny. Akční nabídky můžete vybírat se státním příspěvkem, se slevou a za mimosezónní ceny. Wellness v západočeských lázních si užijete s výbornou péčí a ochutnáte mnoho termálních minerálních pramenů. Františkovy Lázně mají pro vás připravenou relaxační lázeňskou léčbu s polopenzí a dvanácti procedurami. Očekávejte volný vstup k přírodním léčivým pramenům a do bazénu. Lázeňský dům Erika zaručuje rodinnou atmosféru a komplexní léčebnou kúru, kdy se o vás bude starat zkušený lékař. 

Lázně jako prevence různých chorob

O zdraví by každý měl pečovat včas, aby nebylo příliš pozdě. Prevencí mohou být ozdravné a wellness pobyty. Vlastní wellness centrum nabízí prakticky každý hotel v lázeňských lokalitách. Lázně Karlovy Vary vám poskytnou vyhledávané ozdravné pitné kúry místních minerálních pramenů. Vyšetření nejprve provede lékař a poté obdržíte rozpisy. Užívat si můžete parní lázně, bazén, Kneippův chodník, solnou jeskyni. Preventivní léčebný pobyt u Mlýnské kolonády vás ohromí také pokoji s výhledem na Vřídelní nebo Tržní kolonádu. Během sedmi dnů absolvujete osmnáct procedur na základě lékařského doporučení.

Pobytové balíčky ve wellness v Mariánských Lázních vám nabídnou různé koupele, lázeňské procedury, zábaly a masáže. Těšte se nejen na klasické a aromatické masáže, ale rovněž na perličkové a uhličité koupele. Připraveny budou inhalace, oxygenoterapie, parafínový zábal rukou a rašelinový obklad. Saunový svět vám dovolí vstoupit do solné jeskyně, finské, infra a bylinkové sauny.

Sdílet článek