Jak se porucha erekce projevuje?

Porucha erekce se řadí mezi nejčastější poruchy sexuálních funkcí u mužů. Porucha erekce je v podstatě žádné či nedostatečné ztopoření penisu. Pro její označení se používá hned několik názvů – impotence či erektilní dysfunkce. Označení erektilní dysfunkce lépe vystihuje podstatu problému. Porucha erekce je způsobena mnoha faktory – psychikou, hormony či nervovými reflexy. Porucha erekce se charakterizuje také jako neschopnost dosáhnout či udržet dostatečně silnou erekci k uspokojení sexuální aktivity. Dnes tento problém trápí zejména muže nad 40 let. Ale nezoufejte, se čtyřicítkou sexuální život rozhodně nekončí.

Impotence se dá léčit

Impotence se léčí hned několika způsoby. Lékař vám může předepsat účinné a bezpečné léky s minimálními vedlejšími účinky. Ale pro své zdraví můžete udělat něco sami. Na trhu je k dostání celá řada doplňků stravy, které skvěle působí na zlepšení erekce. Impotence časem vymizí a vy si opět budete užívat kvalitního sexuálního života se svou partnerkou. Pokud vás ale trápí impotence, svěřte se své partnerce, čímž předejdete jakýmkoliv nedorozuměním. Pokud vás postihne nedostatečná erekce, partnerka se začne sama sebe ptát, zda je stále dost atraktivní, nebo zda ji nepodvádíte a podobně. Vždyť vztah je založen právě na důvěře.

Erectan na zlepšení erekce

Na zlepšení erekce funguje celá řada doplňků stravy. Na oblíbenosti neztrácí Erectan, který má minimální vedlejší účinky. Erectan je k zakoupení ve dvou variantách – pro krátkodobé a dlouhodobé užívání. V prvním případě se tablety užívají těsně před sexuálním stykem, druhý způsob je dlouhodobé užívání. Zlepšení erekce se projeví již po několika týdnech užívání. Těšte se na kvalitní sexuální život.

Sdílet článek