Gelové nehty s originálním zdobením

Krásné a upravené nehty – taková by měla být vizitka každé ženy. Ale mnohým ženám nejsou dopřány krásné přírodní nehty, a tak musí do rukou uchopit mocnou zbraň – modeláž nehtů. Zde se ale musíte rozhodnout, zda budete navštěvovat nehtové studio, kde vám profesionálky udělají gelové nehty včetně zdobení, nebo vyzkoušíte modeláž nehtů sami, z pohodlí domova. Nemusíte se ničeho bát, gelové nehty zvládne udělat každá žena, která má šikovné ruce. Navíc můžete využít své bohaté fantazie při zdobení nehtů.

Pestré zdobení nehtů

Konečnou fázi modeláže je zdobení nehtů. Nehty si dnes můžete ozdobit samolepkami, razítky, šablonami, piercingy, 3D šablonami, glittry či kamínky. Internetový obchod www.rajnehtu.cz nabízí všechny možnosti zdobení, jimiž dáte svým nehtům šmrnc, originálnost a hlavně zajímavý vzhled, který zaujme okolí. Velmi oblíbené jsou na zdobení nehtů takzvaná razítka na nehty, pomocí nichž můžete udělat na svých nehtech neobyčejné obtisky. Třpytivý vzhled dají nehtům zase glittry a kamínky. Fantazii se meze nekladou.

Kde se inspirovat?

Pokud ale nemáte bohatou fantazii a potřebujete se při zdobení nehtů inspirovat, pomůže vám gelové nehty foto. Zde najdete celou řadu fotografií, která se stane podkladem při zdobení nehtů. Nebojte se ale experimentovat, třeba na svých nehtech vykouzlíte něco originálního.

Sdílet článek