Elektronická cigareta šetří zdraví kuřákům

Rakovina plic postihla statisíce kuřáků na světě. Ministerstvo zdravotnictví na každé krabičce od cigaret varuje o škodlivosti kouření, ale kuřáci si ne a ne říct. Avšak novým průbojníkem ve světě kouření se stává elektronická cigareta, s níž je kouření zdravé. Elektronická cigareta má za úkol pouze do těla vnést nikotin, nikoliv dehet či jiné škodlivé a rakovinotvorné látky. Elektronická cigareta navíc vypadá vzhledově stejně jako cigareta tabáková a její výhodou je, že vydává i dým, avšak neškodlivý. Elektronická cigareta tak působí naprosto důvěryhodně.

E-liquid s nikotinem i bez něj

E-liquid můžeme charakterizovat jako tekutou náplň do elektronické cigarety. E-liquid se však postupně přeměňuje na plynnou směs a vytváří jakýsi dým, který kuřák vdechuje. Na rozdíl od tabákové cigarety není tento dým škodlivý ani pro zdraví kuřáka, ani pro zdraví okolí. Jedná se čistě o páru, díky níž elektronická cigareta působí ještě důvěryhodněji. E-liquid je k dostání jednak s obsahem nikotinu, jednak bez něj. Je pouze na kuřákovi, pro jaký e-liquid se rozhodne. Doporučuje se nejdříve kouřit e-liquid s vyšším obsahem a postupně jej snižovat.

Elektronická cigareta jako dárek pro muže

E-cigareta je ideální i jako dárek pro muže. Je zřejmé, že drtivá většina mužů spadá do skupiny kuřáků. Jestli i oslavenec, jemuž se chystáme na narozeninovou oslavu, kouří, pak je e-cigareta vhodnou volbou. Dárek pro muže se nevybírá snadno, protože muži jsou nároční a vyžadují originální dárky, které ještě nemají a na které nezapomenou. Dárek pro muže v podobě elektronické cigarety je vskutku nezapomenutelný a stále se řadí mezi originální dárky. Již nic nemusíme hledat, zdlouhavě přemýšlet, co by se mohlo oslavenci líbit, elektronická cigareta jako dárek pro muže je jasnou volbou.

Sdílet článek