E cigareta nezatěžuje plíce

Je kouření vaše slabost? Zkoušeli jste nikotinové náplasti i žvýkačky, ale nic nepomáhá? Jestliže se nechcete kouření vzdát, pak přejděte alespoň na zdravější alternativu. Na trhu se v roce 2006 objevila e cigareta, kterou vynalezli v Číně. Postupně se rozšířila do všech zemí světa a Česká republika nebyla výjimkou. U nás je e cigareta velmi oblíbená a její prodej se neustále zvyšuje. Zvýšená poptávka je způsobena zejména značnými výhodami elektronické cigarety. E cigareta totiž nešetří pouze vaše plíce, ale také peněženku. Investice se tedy rozhodně vyplatí.

Elektronická cigareta funguje na jiném principu

Elektronická cigareta je založena na zcela jiném principu než tabáková. Její hlavní výhodou je, že se do těla dostává pouze čistý nikotin, žádný dehet, oxid uhličitý, ani rakovinotvorné látky. Elektronická cigareta obsahuje tekutou náplň e-liquid s čistým nikotinem. Elektronická cigareta vás zbaví známého kuřáckého kašle. Dokonce se vám zlepší krevní oběh a opět vás začne bavit sport. Jistě jste při sportu pociťovali únavu a zatíženost plic. Nyní máte šanci se ke sportu opět vrátit. Elektronická cigareta vám to umožní.

E-liquid mnoha příchutí

E-liquid, tekutá náplň do elektronické cigarety, se postupným kouřením přeměňuje na páru. Tu kuřák vdechuje a vydechuje. Pára působí jako kouř z klasické cigarety. E-liquid obsahuje čistý nikotin, žádné karcinogenní látky, ani jiné škodliviny. Nejsou tak zatíženy vaše plíce, ani cesty dýchací. Navíc si dnes můžete e-liquid zakoupit v mnoha příchutích – od jahodové, přes čokoládovou až po kokosovou. E-liquid vás svou rozmanitostí a pestrou nabídkou určitě potěší. Dále, co si můžete zvolit, je intenzita nikotinu. Jsou připraveny náplně pro silné, střední i slabé kuřáky.

Sdílet článek