Dárky pro ženy

Vybrat správný dárek pro ženu je mnohdy úkol nadlidský. Zvlášť, pokud jej vybírá muž. Pokud také zrovna přemýšlíte, jaký dárek máte koupit své přítelkyni (manželku, babičku, dceru apod.), tak si přečtěte tipy na dárky níže. Mohou vám posloužit jako inspirace předtím, než vyrazíte do obchodu.

Oblíbené dárky

Mezi nejoblíbenější dárky pro ženu patří třeba kvalitní šperk. Zde neuděláte žádnou chybu. Zcela nedoporučuji kupovat šperk bez přítomnosti přítelkyně. Jednoduše se nemusíte trefit do jejího vkusu. Nebojte se jí zeptat, zda by vám s výběrem nepomohla. Každá žena sní o tom, jak bude chodit se svým přítelem po obchodech:-). Popřípadě si sebou na nákupy vezměte alespoň nějakého ženského pomocníka, který vám pomůže s výběrem. Pokud se netrefíte, tak u náhrdelníku za 500,- Kč to ještě není takový problém. Ale když jí koupíte například luxusní dámské hodinky Adidas, tak by vás mohla tato chyba přijít docela draho.

Adrenalinové dárky

Můžete samozřejmě zkusit trochu zariskovat a koupit ji poukaz na adrenalinový zážitek (seskok padákem, jízda na skútru, vodní lyžování). Můžete ji darovat poukaz na relaxační pobyt nebo masáž. Zajistit romantickou projížďku na jachtě nebo let letadlem.

Další tipy na dárky

Pokud si stále lámete hlavu, co vaši ženušce máte koupit a žádná z alternativ vám nepřipadá dostatečně atraktivní, tak zapátrejte v paměti. Zkuste si uvědomit, co má ráda. Jaké jsou její koníčky? Ráda sleduje seriály? Kupte ji DVD. Je vaše přítelkyně vášnivá kuřačka? Pak by se jí mohla líbit elektronická cigareta. Dejte ji balení elektronických cigaret a ukažte jí, že se dá kouřit i zdravě. Možností je spousta.

Velmi praktický dárek je taková matrace, která se hodí zejména pro dámy preferující praktičnost a funkčnost.

Sdílet článek