Čím vás nadchnou akrylové nehty?

Nehty jsou jakousi vaši vizitkou, a tak je potřeba dbát na jejich úpravu. Chcete-li je mít dlouhodobě krásné a reprezentativní, podstupte modeláž nehtů. V současné době se nabízí modeláž dvojího typu – akrylem a gelem. Podívejme se dnes na akrylové nehty, jaké jsou jejich výhody a přednosti.

Akrylové nehty

U nás jsou akrylové nehty poměrně nedoceněné. Jsou rozšířené hlavně v USA. V českých nehtových studiích se setkáte spíše s gelovými nehty. Když už se objeví v nabídce akrylové nehty, pak si za ně poměrně dost musíte připlatit. Jejich modeláž stojí kolem tisíce korun. Akrylové nehty se vyznačují svou pevností. Jsou tvrdé a vydrží i ženám, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Vypadají přirozeně a můžete na ně aplikovat zdobení všeho druhu – od obyčejných laků až po piercingy na nehty.

Ale akrylové nehty mají i svou jednu nevýhodu. Akryl nepropouští vzduch, a tak přírodní nehty nemohou pod akrylem dýchat.

Pestrobarevné laky na nehty

Pokud si rády hrajete s barvami, nadchne vás pestrý výběr laků na nehty. Internetový obchod www.rajnehtu.cz nabízí laky na nehty všech barev – od klasické bílé, přes modrou až po černou. Na své si přijdou i milovnice růžových odstínů, protože těch je v nabídce hned několik.

Velmi oblíbené jsou laky na nehty od značky OPI. Tato značka je zárukou kvality a je oblíbená jak u domácích uživatelek, tak i profesionálek. Kromě laků nabízí OPI také různé odlakovače, celou řadu olejíčků a výživných laků.

Sdílet článek