Akrylové nehty a jejich výhody

Ruce a také nehty jsou jakousi vizitkou každé ženy. Jestliže vám nebyly od přírody dopřány krásné a pevné nehty, pak se vám nabízí modeláž nehtů, která se dělí na dvě metody. První metodou jsou gelové nehty, které jsou u nás hojně rozšířené. Druhou metodou jsou akrylové nehty, které jsou u nás nedoceněné a rozšířenější jsou spíše v USA. Ale akrylové nehty mají značné výhody oproti gelovým nehtům, a proto se při modeláži nehtů rozhodněte spíše pro akryl. Akrylové nehty jsou pevné, působí přirozeně a navíc je jejich modeláž poměrně rychlá. Nemusíte používat UV lampu, protože akryl schne přirozenou cestou.

Rozmanité zdobení nehtů

Mezi další výhody patří skutečnost, že můžete na akrylové nehty aplikovat jakékoliv zdobení nehtů. Je možné dávat na nehty jak kamínky, glittry či razítka, tak i celou řadu 3D zdobení či piercingy na nehty, což si u gelových nehtů nemůžete dovolit. Akrylové nehty vás v ničem neomezují, co se zdobení nehtů týče. Ke zdobení nehtů je nezbytné zakoupit kvalitní produkty, které vydrží dlouho, nebudou se loupat atd. Proto vsaďte spíše na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Zdobení nehtů potřebuje i vlastní nápady a pamatujte, že v této oblasti se fantazii meze rozhodně nekladou.

Gelové nehty fotogalerie pro inspiraci

Jestliže nemáte dostatek vlastních nápadů na zdobení nehtů, využijte gelové nehty fotogalerie, která vám dodává dostatek inspirace. Do gelové nehty fotogalerie přispívají jak domácí, tak i profesionální uživatelky. Můžete se tak nechat inspirovat a částečně využít nápadu někoho jiného, částečně si upravit zdobení sama. Mějte krásné a upravené nehty při každé životní situaci.

Sdílet článek